piątek, 1 lutego 2013

Cześć!


Już jakiś czas temu postanowiłam, że założę bloga. Pomysł ten nie dawał mi spokoju, co jakiś czas przypominał o sobie. Jednak wiele spraw stawało mi na przeszkodzie. Zaliczenia i egzaminy na studiach pochłaniały mi mnóstwo czasu. Są tego efekty! Już od wczoraj mogę cieszyć się długimi, wyczekiwanymi feriami. Jestem osobą pracowitą i zazwyczaj wypełniam sobie wolny czas po brzegi. Dlatego też założyłam tę stronę.


Co się na niej znajdzie? Główne założenie to zamieszczanie tu mojej opinii dotyczącej różnych dzieł kultury. Literatura, film i muzyka to moje pasje. Będę starała się, żeby pojawiające się opinie były obiektywne. Obiektywne, bo nie będę z góry skreślać jakiejś pozycji np. ze względu na autora, co do którego mam pewne obiekcje. Wątpię jednak czy zawsze będzie mi się to udawało. Subiektywizm, jego nutka, zawsze może się wkraść i pewnie będzie się wkradała, zwłaszcza, że każdy z nas ma własne zdanie na dane tematy, ma uprzedzenia, które być może czasem nawet podświadomie kierują naszymi słowami, naszymi myślami.
Na blogu będę zajmować również stanowisko w sprawach, które uznam za ważne, które mnie zainteresują, być może zadziwią. Znajdą się tutaj moje refleksje, moje spojrzenie na świat.

Dziś już wiem, że będę musiała powalczyć z ustawieniami tego bloga, by wszystko wyglądało tak jakbym chciała. Sukcesywnie będę to robić. Będę starać się, żeby wpisy zamieszczane były regularnie, bez względu na moje zajęcia.

Em.

8 komentarzy:

 1. Witam w blogosferze i baw się tu dobrze. Wytrwałości i cierpliwości w prowadzeniu bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam! Mam nadzieję, że prowadzenie bloga będzie dla Ciebie przyjemnością, a nie obowiązkiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć! O to się nie martw. Założyłam tego bloga, by opisywać swoje pasje, a to sprawia mi przyjemność :)

   Usuń
 3. To powodzenia życzę. Pamiętam jak sama zaczynałam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Owocnego rozwijania bloga;)

  OdpowiedzUsuń